HU-EN

Ünnepi nyitva tartás

2021. december 24. (péntek): 6:00-14:00

2021. december 25. (szombat): ZÁRVA!

2021. december 26. (vasárnap): ZÁRVA!

2021. december 27. (hétfő): 6:00-22:00

2021. december 28. (kedd): 6:00-22:00

2021. december 29. (szerda): 6:00-22:00

2021. december 30. (csütörtök): 6:00-22:00

2021. december 31. (péntek): 6:00-14:00

2021. január 1. (szombat): ZÁRVA!

2021. január 2. (vasárnap): 6:00-22:00

A többi napokon, a szokásos nyitvatartási rend szerint várjuk Vendégeinket!

Festive opening hours

December 24, 2021 (Friday): 6:00-14:00

December 25, 2021 (Saturday): CLOSED!

December 26, 2021 (Sunday): CLOSED!

December 27, 2021 (Monday): 6:00-22:00

December 28, 2021 (Tuesday): 6:00-22:00

December 29, 2021 (Wednesday): 6:00-22:00

December 30, 2021 (Thursday):  6:00-22:00

December 31, 2021 (Friday): 6:00-14:00

January 1, 2022 (Saturday): CLOSED!

January 2, 2022 (Sunday): 6:00-22:00

On the other days we are waiting for our Guests in the usual opening hours!

TÜSKECSARNOK a versenysport és a szabadidős sportélet budapesti fellegvára.

  Kulturális események, koncertek, és kiállítások helyszíne.

A Tüskecsarnok modern, látványos, sokoldalú központ. Az InfoPark és az ELTE lágymányosi kampusza melletti sporttelepen található létesítmény csaknem húsz sportágat tud befogadni, így az ország egyik legmodernebb sportkomplexuma. A létesítmény várja a mozogni, sportolni vágyó vendégeket, akik a két squashpályát, a konditermet,a sportpályákat,  a fitnesz részleget is használhatják.

A sportuszodában versenyek megrendezésére alkalmas 50 méteres medence, a hozzá kapcsolódó mintegy ezerfős lelátó, állítható mélységű tanmedence, valamint wellness részleg található.

A Tüskecsarnok kulturális eseményeknek, koncerteknek, kiállításoknak, konferenciáknak és más céges rendezvényeknek is otthont ad.